OpenAgenda (3.4.22) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Label
be: Подпіс

en: Region
be: Рэгіён

en: Node
be: Вузел

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Order
be: Парадак

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: @time ago
be: @time таму

en: Default order
be: Парадак па змоўчанні

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
