OpenAgenda (3.4.22) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Language
fi: Kieli

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Region
fi: Alue

en: Location
fi: Sijainti

en: Order
fi: Järjestys

en: City
fi: Kaupunki

en: Default language
fi: Oletuskieli

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Default order
fi: Oletusjärjestys

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki
