OpenAgenda (3.4.22) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Language
is: Mál

en: Enabled
is: Virkjað

en: Search
is: Leita

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: General settings
is: Almennar setingar

en: Region
is: Øki

en: Node
is: Knútur

en: Location
is: Pláss

en: @time ago
is: @time síðani

en: Default order
is: Standard raðfylgja
