OpenAgenda (3.4.22) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Language
fr: Langue

en: Enabled
fr: Activé

en: Search
fr: Rechercher

en: None
fr: Aucun(e)

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Label
fr: Libellé

en: Region
fr: Région

en: Node
fr: Nœud

en: Location
fr: Emplacement

en: Order
fr: Ordre

en: City
fr: Ville

en: Default language
fr: Langue par défaut

en: Department
fr: Département

en: @time ago
fr: il y a @time

en: Filter options
fr: Options de filtre

en: Default order
fr: Ordre par défaut

en: Favorites
fr: Favoris

en: Filter type
fr: Type de filtre
