OpenAgenda (3.4.22) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Region
ka: რეგიონი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Default language
ka: საწყისი ენა

en: @time ago
ka: @time წინ
