OpenAgenda (3.4.22) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Region
mn: Бүс

en: Node
mn: Зангилаа

en: Location
mn: Байрлал

en: Order
mn: Дараалал

en: @time ago
mn: @time өмнө
