OpenAgenda (3.4.22) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Language
tr: Dil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Search
tr: Ara

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Region
tr: Bölge

en: Node
tr: Düğüm

en: Location
tr: Konum

en: Order
tr: Sıralama

en: City
tr: Şehir

en: Default language
tr: Varsayılan dil

en: @time ago
tr: @time önce

en: Default order
tr: Öntanımlı sıralama

en: Favorites
tr: Sık kullanılanlar

en: Placeholder
tr: Yer tutucu
