OpenAgenda (3.4.23) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Label
jv: Judul

en: Location
jv: Lokasi

en: Order
jv: Urutan

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: Default order
jv: Préntah gawan
