OpenAgenda (3.4.23) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Order
th: เรียงตาม

en: City
th: จังหวัด

en: @time ago
th: @time ก่อน

en: Default order
th: การจัดลำดับเริ่มต้น
