OpenAgenda (3.4.25) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Label
ca: Etiqueta

en: Region
ca: Regió

en: Location
ca: Localització

en: Order
ca: Ordre

en: City
ca: Ciutat

en: Default language
ca: Llengua predeterminada

en: Department
ca: Departament

en: @time ago
ca: fa @time

en: Default order
ca: Ordre predeterminat

en: Placeholder
ca: Marcador
