OpenAgenda (3.4.25) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: Default order
dz: སྔོན་སྒྲིག་གོ་རིམ།
