OpenAgenda (3.4.25) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Region
el: Περιοχή

en: Node
el: Κόμβος

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Order
el: Σειρά

en: City
el: Πόλη

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: @time ago
el: πριν από @time

en: Default order
el: Προεπιλεγμένη σειρά

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης
