OpenAgenda (3.4.25) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Region
et: Regioon

en: Node
et: Postitus

en: Location
et: Asukoht

en: Order
et: Järjestus

en: City
et: Linn

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Department
et: Osakond

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Default order
et: Vaikimisi järjestus

en: Agenda
et: Ajakava
