OpenAgenda (3.4.25) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Label
eu: Etiketa

en: Region
eu: Atal

en: Node
eu: Nodoa

en: Location
eu: Kokalekua

en: Order
eu: Ordena

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: @time ago
eu: duela @time

en: Filter options
eu: Iragazki aukerak

en: Default order
eu: Orden lehenetsia
