OpenAgenda (3.4.25) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Language
fil: Wika

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Search
fil: Hanapin

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: @time ago
fil: @time ang nakalipas
