OpenAgenda (3.4.25) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Node
ml: നോഡ്

en: @time ago
ml: @time സമയം മുമ്പ്
