OpenAgenda (3.4.25) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Node
ta: கணு

en: Location
ta: இடம்

en: @time ago
ta: @time இக்கு முன்னர்
