OpenAgenda (3.4.25) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Location
ug: ئورنى

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time
