OpenAgenda (3.4.25) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Language
ur: زبان

en: Enabled
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Region
ur: علاقہ

en: Node
ur: نوڈ

en: @time ago
ur: @time قبل

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
