OpenAgenda (3.4.26) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Node
af: Mode

en: Location
af: Ligging

en: Order
af: Bestelling

en: Default order
af: Verstekorde
