OpenAgenda (3.4.26) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Language
da: Sprog

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Search
da: Søg

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Node
da: Indholdselement

en: Location
da: Lokation

en: Order
da: Rækkefølge

en: City
da: By

en: Default language
da: Standardsprog

en: @time ago
da: @time siden

en: Filter options
da: Filter muligheder

en: Default order
da: Sortering

en: Filter type
da: Filtertype
