OpenAgenda (3.4.26) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Node
gu: નોડ

en: Location
gu: સ્થાન

en: City
gu: શહેર

en: Default language
gu: મૂળભૂત ભાષા

en: @time ago
gu: @time પહેલા

en: Default order
gu: મૂળભૂત ક્રમ
