OpenAgenda (3.4.26) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Language
hu: Nyelv

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Region
hu: Régió

en: Node
hu: Tartalom

en: Location
hu: Helyszín

en: Order
hu: Rendelés

en: City
hu: Város

en: Default language
hu: Alapértelmezés szerinti nyelv

en: Department
hu: Tanszék

en: @time ago
hu: @time

en: Filter options
hu: A szűrők beállításai

en: Default order
hu: Alapértelmezés szerinti sorrend

en: Favorites
hu: Kedvencek

en: Filter type
hu: Szűrő típusa

en: Placeholder
hu: Helykitöltő
