OpenAgenda (3.4.26) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Language
nl: Taal

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Region
nl: Gebied

en: Location
nl: Locatie

en: Order
nl: Volgorde

en: City
nl: Plaats

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Department
nl: Afdeling

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Filter options
nl: Opties filteren

en: Default order
nl: Standaardvolgorde

en: Placeholder
nl: Plaatshouder
