OpenAgenda (3.4.26) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Language
oc: Lenga

en: Enabled
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Node
oc: Nosèl

en: Location
oc: Emplaçament

en: Order
oc: Òrdre

en: City
oc: Vila

en: Default language
oc: Lenga per defaut

en: @time ago
oc: i a @time

en: Default order
oc: Òrdre per defaut
