OpenAgenda (3.4.26) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
