OpenAgenda (3.4.26) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Language
pl: Język

en: Enabled
pl: Włączone

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Node
pl: Węzeł

en: Location
pl: Położenie

en: Order
pl: Kolejność

en: City
pl: Miasto

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Department
pl: Departament

en: @time ago
pl: @time temu

en: Filter options
pl: Opcje filtrowania

en: Default order
pl: Domyślny porządek

en: Favorites
pl: Ulubione

en: Filter type
pl: Typ filtra

en: Placeholder
pl: Zaślepka
