OpenAgenda (3.4.26) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Language
fa: زبان

en: Enabled
fa: فعال

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Region
fa: ناحیه

en: Node
fa: محتوا

en: Location
fa: مکان

en: Order
fa: سفارش

en: City
fa: شهر

en: Default language
fa: زبانپیشفرض

en: @time ago
fa: @time قبل

en: Default order
fa: ترتیبپیشفرض

en: Placeholder
fa: جایگذار
