OpenAgenda (3.4.26) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Seguinte

en: Language
pt: Idioma

en: Enabled
pt: Ativado

en: Search
pt: Pesquisar

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Default
pt: Predefinido

en: Region
pt: Região

en: Node
pt: Nó

en: Location
pt: Localização

en: Order
pt: Ordem

en: Default language
pt: Idioma predefinido

en: @time ago
pt: há @time atrás

en: Default order
pt: Ordem predefinida

en: Placeholder
pt: Espaço reservado
