OpenAgenda (3.4.26) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Language
ro: Limba

en: Enabled
ro: Activat

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: General settings
ro: Setări generale

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Region
ro: Regiune

en: Node
ro: Nod

en: Location
ro: Locația

en: Order
ro: Comandă

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Default language
ro: Limbă implicită

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Default order
ro: Ordinea predefinită

en: Favorites
ro: Favorite

en: Placeholder
ro: Înlocuitor
