OpenAgenda (3.4.26) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Language
si: භාෂාව

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Search
si: සොයන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Order
si: පිලිවෙල
