OpenAgenda (3.4.26) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Region
sq: Sektori

en: Node
sq: Nyjë

en: Location
sq: Vendodhja

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: @time ago
sq: @time më parë

en: Default order
sq: Renditja e prezgjedhur
