OpenAgenda (3.4.26) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Language
te: భాష

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Search
te: వెతుకు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Order
te: క్రమం

en: City
te: నగరం

en: Default language
te: అప్రమేయ భాష

en: @time ago
te: @time క్రితం
