OpenAgenda (3.4.9) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Language
de: Sprache

en: Search
de: Suche

en: None
de: Keine

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Node
de: Beitrag

en: Order
de: Reihenfolge

en: Default language
de: Standardsprache

en: @time ago
de: vor @time

en: Default order
de: Standard-Reihenfolge

en: Favorites
de: Favoriten

en: Custom filter
de: Custom Filter

en: Placeholder
de: Platzhalter

en: Additional field
de: Zusätzliches Feld
