OpenAI Assistants (1.0.0-beta10) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Files
ast: Ficheros

en: Created
ast: Fechu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Send
ast: Unviar

en: Close
ast: Zarrar

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
