OpenAI Assistants (1.0.0-beta10) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Author
fi: Tekijä

en: Download
fi: Lataa

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Files
fi: Tiedostot

en: Created
fi: Luotu

en: Revisions
fi: Versiot

en: Send
fi: Lähetä

en: Close
fi: Sulje

en: Authored on
fi: Luotu

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Messages
fi: Viestit

en: You
fi: Sinä

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Instructions
fi: Ohjeet

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Revision of %title from %date
fi: Versio kirjoituksesta %title, julkaistu %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fi: Oletko varma, että haluat ottaa käyttöön version jonka päiväys on %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fi: Haluatko varmasti poistaa version, jonka päiväys on %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
fi: @type: poistettiin %title versio %revision.

en: Delete all revisions
fi: Poista kaikki versiot

en: Trigger
fi: Tilanne

en: Copy of the revision from %date.
fi: Kopio versiosta päivämäärältä %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
fi: @type: palautettiin käyttöön %title versio %revision.

en: Revert to earlier revision
fi: Palauta käyttöön aikaisempi versio

en: Delete earlier revision
fi: Poista aikaisempi versio

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: View all revisions
fi: Näytä kaikki versiot

en: Revert all revisions
fi: Palauta kaikki versiot

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username
