OpenAI Assistants (1.0.0-beta10) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Send
gu: મોકલો

en: Close
gu: બંધ

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું
