OpenAI Assistants (1.0.0-beta10) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Close
se: Gidde
