OpenAI Assistants (1.0.0-beta10) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Revisions
sl: Različice

en: Send
sl: Pošlji

en: Close
sl: Zapri

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
sl: @type: %title izbrisano, različica %revision.

en: @type: reverted %title revision %revision.
sl: %type: posodobljen %title.
