OpenAI Assistants (1.0.0-beta11) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: Download
af: Laai af

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Revisions
af: Weergawes

en: Send
af: Stuur

en: Authored on
af: Geskep op

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Trigger
af: Sneller
