OpenAI Assistants (1.0.0-beta11) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Files
gl: Ficheiros

en: Created
gl: Creado

en: Revisions
gl: Revisión

en: Send
gl: Enviar

en: Close
gl: Pechar

en: Authored on
gl: Creado en

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Revert
gl: Volver

en: Instructions
gl: Instruccións

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
gl: @type: borrouse a revisión %revision de %title.

en: Trigger
gl: Disparador

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
gl: @type: revertido %title revisión %revision.

en: Revert to earlier revision
gl: Volver á revisión anterior

en: Delete earlier revision
gl: Eliminar a revisión anterior

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: View all revisions
gl: Ver todas as revisións
