OpenAI Assistants (1.0.0-beta11) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Delete earlier revision
hy: Ջնջել  ավելի վաղ վերանայումը
