OpenAI Assistants (1.0.0-beta12) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Files
ca: Fitxers

en: Created
ca: Creat

en: Send
ca: Enviar

en: Close
ca: Tanca

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Messages
ca: Missatges

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
ca: @type: suprimit %title amb revisió %revision.

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Trigger
ca: Activador

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ca: @type: s'ha tornat enrere la revisió %revision del %title.

en: Revert to earlier revision
ca: Canvia a una revisió anterior

en: Delete earlier revision
ca: Suprimeix una revisió anterior

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: View all revisions
ca: Veure totes les revisions

en: Revert all revisions
ca: Revertir totes les revisions

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: To view a revision, you also need permission to view the content item.
ca: Per veure una revisió, també necessiteu permís per veure l'element de contingut.

en: To revert a revision, you also need permission to edit the content item.
ca: Per revertir una revisió, també necessiteu permís per a editar l'element de contingut.

en: To delete a revision, you also need permission to delete the content item.
ca: Per eliminar una revisió, també necessiteu permís per eliminar l'element de contingut.
