OpenAI Assistants (1.0.0-beta12) - en to da translation catalogue (38 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Author
da: Forfatter

en: Download
da: Hent

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Files
da: Filer

en: Created
da: Oprettet

en: Revisions
da: Versioner

en: Close
da: Luk

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Messages
da: Beskeder

en: Revert
da: Gendan

en: Instructions
da: Vejledning

en: Revisions for %title
da: Versioner af %title

en: Revision
da: Version

en: Changed
da: Ændret

en: Revision of %title from %date
da: Version af %title fra %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
da: Ønsker du at vende tilbage til versionen fra %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
da: Ønsker du at slette versionen fra %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
da: @type: %title version %revision slettet.

en: Delete all revisions
da: Slet alle revisioner

en: Copy of the revision from %date.
da: Kopi af versionen fra %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
da: @type: %title version %revision gendannet.

en: Revert to earlier revision
da: Gendan tidligere version

en: Delete earlier revision
da: Slet tidligere version

en: Current revision
da: Nuværende version

en: View all revisions
da: Vis alle versioner

en: Revert all revisions
da: Gendan alle versioner

en: @date by @username
da: @date af @username

en: @langname revisions for %title
da: @langname versioner af %title

en: To view a revision, you also need permission to view the content item.
da: Hvis du vil have vist en revision, skal du også have tilladelse til at få vist indholdselementet.
