OpenAI Assistants (1.0.0-beta12) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Download
km: ទាញយក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Files
km: ឯកសារ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Close
km: បិទ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Revisions for %title
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​សម្រាប់​ %title

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Revision of %title from %date
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​នៃ %title ពី %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​ចង់​ដាក់​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​ពី %revision-date ឬ ?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​ចង់​លុប​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %revision-date ឬ ?

en: @type: deleted %title revision %revision.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ %revision ។

en: Trigger
km: គន្លឹះ

en: Copy of the revision from %date.
km: ច្បាប់​ថត​ចម្លង​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %date ។

en: @type: reverted %title revision %revision.
km: @type ៖ បាន​ត្រឡប់ %title ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ %revision ។

en: Revert to earlier revision
km: ត្រឡប់​ទៅ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​មុន​ៗ

en: Delete earlier revision
km: លុប​ការពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​មុនៗ
