OpenAI Assistants (1.0.0-beta12) - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Author
pl: Autor

en: Download
pl: Pobierz

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Files
pl: Pliki

en: Created
pl: Utworzono

en: Revisions
pl: Wersje

en: Send
pl: Wyślij

en: Close
pl: Zamknij

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Messages
pl: Wiadomości

en: You
pl: Ty

en: Revert
pl: Przywróć

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: Revision
pl: Wersja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Revision of %title from %date
pl: Wersja %title z dnia %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję z dnia %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno usunąć wersję z dnia %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
pl: @type: usunięto wersję %revision węzła %title.

en: Delete all revisions
pl: Usuń wszystkie wersje

en: Trigger
pl: Wyzwalacz

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
pl: @type: przywrócono wersję %revision węzła %title.

en: Revert to earlier revision
pl: Przywróć poprzednią wersję

en: Delete earlier revision
pl: Usuń poprzednią wersję

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: View all revisions
pl: Przeglądaj wszystkie wersje

en: Revert all revisions
pl: Przywróć wszystkie rewizje

en: @date by @username
pl: @date przez @username

en: @langname revisions for %title
pl: Wersje %title w języku @langname

en: Set as current revision
pl: Ustaw jako bieżącą wersję

en: To view a revision, you also need permission to view the content item.
pl: Aby wyświetlić wersję trzeba również posiadać uprawnienie do wyświetlania elementu zawartości.

en: To revert a revision, you also need permission to edit the content item.
pl: Aby przywrócić wersję trzeba również posiadać uprawnienie do edycji elementu zawartości.

en: To delete a revision, you also need permission to delete the content item.
pl: Aby usunąć wersję trzeba również posiadać uprawnienie do usuwania elementu zawartości.
