OpenAI Assistants (1.0.0-beta13) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Author
jv: Penulis

en: Download
jv: Undhuh

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Send
jv: Kirim

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbaléknā nang revisi %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak revisi sākā %revision-date?

en: Trigger
jv: Pemicu

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
jv: @type: dibaléknā %title revisi %revision.

en: Revert to earlier revision
jv: Baléknā nang revisi terakhir

en: Delete earlier revision
jv: Busak revisi terakhir
