OpenAI Assistants (1.0.0-beta13) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ
