OpenAI Assistants (1.0.0-beta14) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Created
eu: Sortua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Send
eu: Bidali

en: Close
eu: Itxi

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Messages
eu: Mezuak

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Trigger
eu: Abiarazlea
