OpenAI Assistants (1.0.0-beta14) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Files
he: קבצים

en: Created
he: נוצר

en: Revisions
he: גרסאות

en: Send
he: שלח

en: Close
he: סגירה

en: Authored on
he: בתאריך

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Messages
he: מסרים

en: Revert
he: שחזור

en: Instructions
he: הוראות הכנה

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
he: @type: נמחקה %title מגרסה %revision.

en: Delete all revisions
he: מחיקת כל הגרסאות.

en: Trigger
he: גורם מפעיל

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
he: @type: שוחזרה %title לגרסה %revision.

en: Revert to earlier revision
he: חזרה לגרסה מוקדמת יותר

en: Delete earlier revision
he: מחיקת גרסה מוקדמת יותר

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: Revert all revisions
he: השבה לאחור של כל הגרסאות

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
